Náš tým

Michael Holinka

Majitel kadeřnického salonu Simply the Best Hair Salon v Ostravě a zde také působí jako kadeřník. Do své práce vkládá nápad, originalitu a energii, to vše se taktéž odráží i na celkový interiér salónu, který celý sám navrhl.

Důraz na kvalitu vlasů a zdravý vzhled je pro něj prioritou. Díky zkušenostem ze salonu a taktéž ze vzdělávání s předními českými a zahraničními kadeřníky jej přivedla k myšlence otevřít vlastní salon. Zaměřuje se hlavně na dámskou klientelu, nejnovější technologie barvících i pečujících technik a produktů vlasové péče. Nasbíral bohaté zkušenosti a čerpal od těch nejlepších kadeřníků, díky jeho vzdělání se stal regionálním školitelem pro značku Matrix. Účastí na zahraničních kongresech s těmi nejlepšími školiteli a ambasadory značky Matrix, může dále své zkušenosti předávat svým kolegům kadeřníkům. Tudíž jeho poradenské služby, týkající se vlasové péče jsou zaručené.

Natálie Juráková

Naše usměvavá kadeřnice, jejíž prioritou je preciznost a smysl pro detail účesu. Zaměřuje se na pánskou klientelu, kde je důležitý již zmíněný smysl pro detail účesů. Taktéž se věnuje i dámské klientele a každé přání klientů s úpravou vlasů je pro ní velkou výzvou.

„Milovat svou práci je způsob, jak odvádět svou práci dobře“ pracovní motto Natálie. Díky pravidelnému školení dle vzdělávacího programu a účastí kongresů s českými a zahraničními kadeřníky má bohaté zkušenosti s úpravou vlasů a jejich následnou péči.

Kateřina Galoczová

Její prioritou je preciznost a čistota střihu. Zaměřuje se na dámskou klientelu, koloristikou, barvící techniku a o vlasovou péči. Taktéž se stará o klienty, které mají zájem o svatební servis, tato práce je pro ní srdeční záležitostí a má v tomto oboru mnoho zkušeností.

Díky pravidelnému školení dle vzdělávacího programu a účastí kongresů s českými a zahraničními kadeřníky má bohaté zkušenosti s úpravou vlasů a jejich následnou péči.

Hledáme kadeřníka

Baví tě práce kadeřníka? Chceš být finančně i časově nezávislý? Hledáme posilu do týmu! Přátelské a pohodové prostředí a klientela zajištěna. Pro více info volej na tel: 733489390