Ceník služeb

Ceník služeb je pouze orientační. Cena úkonu se může měnit dle spotřeby materiálu, náročnosti a hustoty vlasů, max. však o 20 % z uvedené ceny. 

Zaplacené zálohy za služby jsou v případě zrušení objednaného termínu nevratné.

Pánský střih zahrnuje samotný střih, také i mytí vlasů, regeneraci, masáž vlasové pokožky, zaholení kontur, případné zastřižení vousů a jejich úpravu, bez holení.

Cena: 500,-

Střih zahrnuje mytí vlasů včetně regenerace s masáží, samotný střih a následnou úpravu vlasů včetně stylingu a foukání

TIP KADEŘNÍKA: “Zkonzultujte s námi správnou domácí péči.”

Cena: od 900,- 

Barvení permanentní barvou znamená, že barevné pigmenty proniknou hluboko do vlasové struktury, kde přemění Váš přírodní pigment na požadovaný. Tento proces se provádí jako barvení odrostů nebo barvení celých délek u přírodních vlasů.

Cena: od 1500,-

Barvení bez amoniaku znamená, že barevné pigmenty neprostupují tak hluboko do vlasové struktury jako u barvení permanentního. Tudíž se tyto barvy částečně z vlasu vymývají a používají se pro ztmavení a sjednocení barvy nebo pro tónování a neutralizaci blond odstínů.

Cena: od 1600,-

Melírování je známá technika vyplétání pramínků vlasů. V dnešní době se však melíry vyplétají velmi jemně, precizně a špatně odbarvují.

TIP KADEŘNÍKA: “Melírování doporučujeme za pomocí produktu Olaplex, který zachovává kvalitu vlasů během barvení.”
Cena: od 2.000,- do 4.000,

Balayage v dnešní době je velice oblíbenou technikou barvení vlasů. Jedná se o techniku přirozených efektů zesvětlování vlasů v délkách, kdy vlasy u kořínků zůstávají v přírodním odstínu. Snadná údržba a módní vzhled vlasů.

Cena: od 3000,-

Tato technika je kombinací pro výraznější vzhled a kontrast mezi odstíny. Kontrastní tmavý odstín u kořínků a v délkách přirozeném prosvětlení vlasů. Samozřejmostí je také požadovaný odstín a potřeby klientky po konzultaci s našimi kadeřníky.

Cena: od 3500,-

Stejná technika, rozdílný výsledný odstín… Občas je zapotřebí zesvětlený vlas také neutralizovat, a to v případě, že chceme dosáhnout studených až ledových blond odstínů. Tyto odstíny nejsou pro vlas přirozené, proto jim musíme pomoci neutralizací. Tento proces je časově náročnější než jiné barvící techniky.

TIP KADEŘNÍKA: “Doporučujeme použít produkty Olaplex a také vhodnou kosmetiku pro domácí péči, abychom zaručili maximálně dlouhotrvající zářivé odstíny, konzultujte s kadeřníkem.”
Cena: od 3500,-

Nejoblíbenější technika spočívající v kombinaci permanentní barvy a barvy bez amoniaku.

Barvení permanentní barvou u kořínků a barvou bez amoniaku v délkách vlasů zaručuje kompletní servis v péči o vlas. Vzhledem k povaze barev bez amoniaku, které jsou regenerační, jsou vlasy krásně sjednocené, lesklé a plné proteinů.

TIP KADEŘNÍKA: “Doporučujeme použití produktů Olaplex na následnou péči.”

Cena: od 1800,-

Blond odstíny jsou náročné na pořízení, tak i na údržbu, ale abychom dokázali udržet krásný blond odstín trvale, je důležitá kvalita vlasu, kterou zajistíme nutnými pravidelnými návštěvami salonu.

Touto metodou může být například melírování vlasů s nádledným tónováním (neutralizace do požadovaného odstínu), nebo celistvé odbarvení a následné tónování do požadovaného blond odstínu.

TIP KADEŘNÍKA: “Zkonzultujte s námi správnou domácí péči.”
Cena: od 2800,-

Jedná se o proces, kdy je zapotřebí vyčistit staré umělé pigmenty z vlasu z předchozího barvení. Nejčastěji se jedná o pigmenty černé, či tmavě hnědé, při tomto procesu je zapotřebí dobrá kvalita vlasů. Proces provádíme pouze po předchozí konzultaci, není předem jisté, zda docílíme požadovaného výsledku.

TIP KADEŘNÍKA: “Zkonzultujte s námi správnou domácí péči.”
Cena: od 3000,-

Svatební den je výjimečným dnem každé nevěsty, a proto je nutná včasná rezervace termínu zkoušky a konečného účesu na Váš den D. Váš účes sladíme společně se svatebními šaty a dalšími doplňky.

Cena svatebního účesu zahrnuje částku 500,- za zkoušku, která se platí v den zkoušky a bude odečtena od celkové ceny účesu.

Cena: od 2.000,- do 3.000,-

Olaplex je revoluční produkt, který změnil životy jak kadeřníkům, tak klientům. S Olaplexem lze dosáhnout výsledků obnovy vlasové struktury, který doposud nebyl možný. Olaplex trvale obnovuje jedny z nejdůležitějších vazeb vlasů, čímž se stává vlas silnějším, odolnějším a mnohem lépe se upravuje. Vyzkoušejte a zkonzultujte s kadeřníkem, která z Olaplex služeb je pro Vás ta nejvhodnější.

TIP KADEŘNÍKA: “Produkty Olaplex na domácí použití lze zakoupit v našem salonu, neváhejte se zeptat kadeřníka.”
Cena: od 400,-

Hair treatments jsou vysoce účinné péče na vlasy, jedná se například o proteiny a jiné látky, které je potřeba dodat vlasu. Kadeřník v salonu zhodnotí stav vlasu a na základě diagnózy vlasů určí, která péče je pro daný typ vlasů nejvhodnější.

Cena: od 990,-

Biometrická věda ve vlasové péči, která vyléčí vlasy za pouhé 4 minuty.

TIP KADEŘNÍKA: „Dopřejte si salonní ošetření již během působení barvy, pro ještě lepší účinek.“  „Produkt na domácí ošetření můžete zakoupit na našem eshopu, nebo přímo u nás v salonu.“ 

Cena: od 400,- do 800,-

Brazilský CoCokeratin je revoluční metoda, která narovná, vyhladí a vyléčí Vaše poškozené vlasy. Tento intenzivní prostředek obnovuje vitalitu a zpevňuje vnější i vnitřní strukturu vlasu. Po použití budou vlasy jemné, rovné a přirozeně lesklé. Po brazilském CoCokeratinu se vlasy necuchají a jejich každodenní úprava je otázkou času. Nebudete již muset utrácet za drahé narovnávací přípravky, které málokdy pomůžou. Celá aplikace trvá pouhé 2 hodiny a Vaše vlasy vydrží krásně lesklé, hebké a rovné 3-4 měsíce. Kúra obsahuje keratin, který je přirozenou součástí lidských vlasů, kůže a nehtů. Tento unikátní protein vyplní dutá místa uvnitř vlasu a pomocí vysoké teploty keramické žehličky se aktivuje. Tím vlasy narovná a vyhladí. Brazilský CoCokeratin je vhodný pro všechny typy a druhy vlasů (barvené, melírované, krátké, dlouhé, rovné, vlnité, krepaté, zničené apod.) a přitom vlasy nijak chemicky nenarušuje.

Cena: od 2000,

Naše vlasy přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou obsahující minerály, které zůstávají na vlasech, které pak trpí nedostatkem lesku a nežádoucím odstínem barvy. Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdrav

Cena: od 990,-