Služby

PÁNSKÉ KADEŘNICTVÍ

Pánové si během návštěvy salónu dopřejí precizní sestřih včetně zaholení břitvou, relaxační masáž hlavy a také případnou úpravu vousů.

DÁMSKÉ KADEŘNICTVÍ

Nabízíme klientkám prvotřídní služby v oblasti dámského kadeřnictví. Barvící techniky, jako Balayage, Kalifornská Balayage, Color Melting, Color Matching, Air Touch, Ombré hair, Baby Highlight aj.. Ke každé klientce přistupujeme individuálně s ohledem na kvalitu vlasové struktury. Při práci se snažíme podtrhnout krásu a vytvořit tak přirozený výsledek ke spokojenosti našich klientek. Pracujeme výhradně se značkami Matrix, Kevin Murphy, Eleven Australia, Olaplex, K18.

OLAPLEX

V našem salónu pracujeme s produktem, který jako jediný produkt účinně opravuje poškozené vlasy.

Inovativní produkt Olaplex je založen na jediné aktivní složce „Bis-aminopropyl diglycol dimaleate“, která posiluje vlasové vlákno a obnovuje disulfidové můstky ve vlasech (tyto můstky se poškozují jak chemickými procesy tj. barvení, odbarvování aj., či mechanickými procesy tj. fénování, tepelná úprava, kartáčování).

Saloní služba Olaplex neobsahuje žádné silikony, ftaláty ani oleje.

Jak Olaplex pracuje?

Na rozdíl od jiných přípravků v péči o vlasy nejsou složky Olaplex účinné pouze na povrchu vlasu, ale pracují hlavně uvnitř vlasů, kde opravují rozbité disulfidové můstky.

PÉČE O VLASY

  • Kvalitní péče o vlasy začíná u kadeřníka, ale tam také nesmí skončit. Abychom dokázali udržet vlasy krásné, zdravé, lesklé a plné síly musíme jim dopřát tu správnou a pravidelnou péči. Důležitá je taktéž i domácí péče o Vaše vlasy, pravidelné používání profesionálních kosmetických produktů doma zajistí přísun výživných i ochranných látek pro vlasy.
  • Samozřejmě taktéž i přehnaná péče vlasům škodí, zde platí pravidlo všeho s mírou, aneb méně znamená více.
  • Naši kadeřníci s Vámi rádi zkonzultují, jak i po návštěvě salónu nadále pečovat o své vlasy, aby vypadaly stále jako ze salónu.

SVATEBNÍ SERVIS

Svatba je nejdůležitější den pro zamilované a zvláště pro nevěstu, kdy se z ní stane princezna a veškerá pozornost patří jen jí. Svatební účes je nedílnou součástí všech svatebních příprav a v našem salónu se o nevěstu rádi postaráme.

Pro úpravu účesu je důležitá zkouška, při které si nevěsta s kadeřníkem zvolí správný účes na den D. Pro správnou volbu účesu rozhodují různé doplňky a detaily, aby byl účes sladěný s tématikou svatby.

Pro kadeřníka i nevěstu jsou důležité tyto body:

  • Rezervovat termín
  • Zkouška účesu (během zkoušky složit zálohu)
  • Sdělení informací o svatebních šatech, kyticí a doplňků, aby účes korespondoval s doplňky
  • Místo svatby, kde finální účes budeme upravovat